Recenzie DéLonghi

• Voľba hrubosti mletia
  • Rýchlosť zapnutia
  • Rýchlosť nahriatia
  • Krásna kávová pena
  • Chýba mi výklopná tácka na pidi hrnčeky
  • Chrómový držiak na hrnčeky bol po 3 dňoch mierne od hrnčeku odretý - vyriešila som to podtáckom

Vyzerá krásne, hodí sa do každej kuchyne. Je skvelé, že je užší, takže sa naň vždy nájde miesto. Možnosť zvoliť si hrubosť mletia. Rýchle nahriatie. Netrvá ani dlho, kým sa načíta, ale za pár sekúnd je pripravený na prípravu skvelej kávy. Vypnutie je tiež bleskové.

Overený zákazník Testuj.to Peter

• Jednoduchá ovládateľnosť
  • Rýchlosť prípravy kávy
  • Vibrácie, šálka nejazdí na podnose ako u iných značiek
  • Espresso s penou
  • Nemá žiadny indikátor na displeji, neviete, koľko kávy ste už vypili
  • Skoro poškriabaná podtácka

Kávovar vyzerá veľmi pekne, dizajn sa naozaj podaril. Nastavenie mletia sa vykonáva pomocou otočného kolieska. Intenzitu kávy môžete nastaviť dotykom na displeji. Už predvolené nastavenie vytvorí na espresse krásnu penu. Tento kávovar je vhodný skôr na prípravu bežnej kávy, ak chcete urobiť mliečnu penu, musíte použiť parnú trysku, cez ktorú sa šľahá. Veľmi jednoducho môžete použiť aj mletú kávu. Údržba kávovaru je veľmi jednoduchá, sám vás upozorní, čo práve potrebuje. Musíte sa zmieriť s tým, že podtácka bude čoskoro poškriabaná.

Overený zákazník Testuj.to Svetlana

• Dotykový displej
  • Tiché mletie
  • Dizajn
  • Možnosť voľby hrubosti mletia zrna

Nemôžem si vynachváliť tento kávovar! Mletie kávových zŕn je úžasné, vždy vďaka nemu dosiahnem dokonalú konzistenciu mletia. Vďaka tomu má káva plnú a bohatú chuť. Čo sa týka mliečnej peny, je jemná, presne taká, akú máme radi. Dizajn kávovaru je veľmi moderný a štýlový, rozhodne to nie je len obyčajný kávovar. Oproti staršiemu typu oceňujem dotykový displej. Kvalita spracovania je tiež na vysokej úrovni a je vidieť, že výrobca venoval pozornosť každému detailu. Kávovar je vyrobený z kvalitných materiálov a pôsobí veľmi pevne a odolne. Čo sa týka údržby, je to veľmi jednoduché. Kávovar je vybavený praktickými funkciami, ktoré uľahčujú čistenie, a navyše sa ľahko rozoberá a skladá. Celkovo som s týmto kávovarom veľmi spokojná. Poskytuje vynikajúce mletie kávových zŕn, skvelú chuť kávy a má moderný dizajn. Tento typ kávovaru by som určite odporučila každému!

Overený zákazník Testuj.to Kristina

• Tichosť mletia kávových zŕn
  • Kvalita prevedenia
  • Jednoduchá údržba aj pri každodennom používaní

Kávovar, na ktorý nedám dopustiť! Jeho mletie zrnkovej kávy je jednoducho skvelé. Hrubosť mletia si môžete nastaviť podľa svojich preferencií a výsledok je vždy perfektný. Chuť kávy je bohatá a plná, každé ráno si môžem vychutnať šálku lahodnej kávy. Okrem toho je kvalita mliečnej peny veľmi dobrá. Káva s mliekom je krémová a jemná, presne taká, akú mám rada. Dizajn kávovaru je moderný a elegantný, hodí sa do každej kuchyne. Spracovanie je kvalitné a pevné, takže sa nemusím obávať, že by sa niečo ľahko pokazilo. Údržba je tiež jednoduchá, stačí pravidelne vyprázdňovať nádobu na odpad a čistiť mliečny systém. V porovnaní so starším modelom je kávovar aj tichší. Odporúčam ho!

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• Vynikajúca káva

Kávovar DeLonghi nás príjemne prekvapil. Káva z neho je vynikajúca. Pripravuje malé ako malé espresso tak aj väčšiu kávu. Napeňovač mlieka krásne našľahá penu na cappuccino alebo latte. Sme spokojní,jediné čo by sme dodali je starostlivosť o kávovar - čistenie, odvápňovanie. Ale káva stojí za to.

DeLonghi DLSC200 2 x 100 ml

DeLonghi DLSC200 2 x 100 ml

• Spokojnosť, odporúčam.

Praktické balenie.

Spokojnosť.

Spokojnosť.

Overený zákazník Andrea Shop Rasťo

Zakúpený v Andrea Shop

Používame dlhodobo, pomáha udržať kávovar v dobrom stave

Overený zákazník Andrea Shop Rasťo

• Dizajn kávovaru
  • Netradičná biela farba
  • Chutné espresso
  • Zložitejšia úprava množstva nápoja

Prvá vec, ktorú musím spomenúť, je jednoduchosť používania tohto kávovaru. Používanie tlačidiel na intuitívnom ovládacom paneli je veľmi jednoduché a užívateľsky prívetivé. Ľahko si môžem vybrať z niekoľkých druhov nápojov a nastaviť silu kávy podľa svojich predstáv.

Ďalšou veľkou výhodou tohto kávovaru je jeho jednoduchá údržba. Všetky časti, ktoré je potrebné vyčistiť, sú ľahko prístupné a odnímateľné, čo mi ušetrí veľa času.

Ešte by som chcela dodať, že pri hodnotení kávovaru ECAM 220.20.W som sa zamerala hlavne na použitie zrnkovej kávy a zásobník na vopred namletú kávu som nepoužívala. Som presvedčená, že príprava kávy pomocou čerstvo namletých zŕn prispieva k vynikajúcej kvalite a bohatej chuti espressa.

DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B

DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B

Overený zákazník BONUSKO Overený zákazník

Pridané: 21. mája 2023

(naposledy upravené 2. júna 2023)

Zakúpený v BONUSKO

• kvalitné vyhotovenie
  • blbuvzdornosť
  • jednoduchosť ovládania

nie drahý a kvalitný automatický kávovar, ktorý pri klasickej údržbe vydrží kľudne 4-5 rokov :)

DeLonghi EcoDecalk DLSC202 200 ml

DeLonghi EcoDecalk DLSC202 200 ml

Overený zákazník Alza.sk Siisula

Pridané: 20. mája 2023

Zakúpený v Alza.sk

Funguje ako ma.

Pridané: 20. mája 2023

Zakúpený v Andreashop Šaľa

Výborný prípravok na odstránenie vodného kameňa z kávovaru.

Pridané: 19. mája 2023

• kvalita

Pridané: 19. mája 2023

• kvalita

Overený zákazník Prva.sk Overený zákazník

Pridané: 18. mája 2023

Zakúpený v Prva.sk

• originalny produkt, to euro rozdielu oproti neoriginalnemu, kde neviem co dali, mi za to nestoji
DeLonghi Eletta Explore ECAM 450.65.S

• žiadnu som nenašiel

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 17. mája 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Čerstvo mletá káva, krásna voňajúca, voliteľná aróma a intenzita chuti
  • Jednoduchá obsluha a uvedenie do prevádzky
  • Jednoduché čistenie všetkých častí kávovaru
  • Dobre navrhnutý, jasný a preložený návod
  • Celkový dizajn
  • Možnosť výberu vopred namletej kávy a hrubosti mletia kávy
  • Tácka na odkladanie pohárov je kovová a veľmi rýchlo sa poškriabe

To, že De´Longhi je skvelá značka kávovarov, viem už dlho. Kávovar umožňuje vybrať si medzi čerstvo namletou a vopred namletou kávou Pri každej káve môžete zmeniť silu a arómu kávy pomocou tlačidiel slabá - stredná a silná. Zásobník na usadeniny a odkvapkávacia miska sa ľahko udržiavajú a čistia, stačí tieto časti opláchnuť v teplej vode, vysušiť a vrátiť na miesto. Voda sa pravidelne a jednoducho dopĺňa do nádržky kávovaru a vystačí zhruba na 6 káv a na čistenie a zahrievanie kávovaru. Jediným mínusom je tácka na odkladanie šálky, pretože je kovová a ľahko sa poškriabe.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]